Życzenia na Boże Narodzenie i nadchodzący Nowy Rok 2024

Data: 24.12.2023 Kategoria: Wydarzenia
Wszystkim pracownikom i studentom Instytutu Neofilologii - spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku

Koniec roku to zwyczajowo czas podsumowań, planów i marzeń na najbliższe miesiące i lata. Wszystkim Wam - zarówno pracownikom jak i studentom, prywatnie jak i zawodowo, życzymy pasji i zaangażowania we wszystko co robicie. Bądźmy wszyscy ciekawi świata, głodni wiedzy o języku i kulturze, zadawajmy pytania, rozwijajmy siebie i świat wybierając życie odpowiedzialne – nie wygodne. Jeśli do tego wszystkiego dodamy optymizm i dystans do samego siebie, to Nasze życie będzie takim, jakie sobie wymarzyliśmy, a owoce ciężkiej pracy na drodze "ku gwiazdom" będą nas zaskakiwały w nadchodzącym 2024, zawsze w pozytywny sposób. Wszystkiego najlepszego życzy Wam cała ekipa Instytutu Neofilologii UBB.

xmas.webp

lx_xmas-concentrate.webp