Wizyta pracowników Instytutu Neofilologii w Pafos (Cypr) w ramach projektu Social Blend (E+)

Data: 11.10.2023 Kategoria: Erasmus+ Projekty Współpraca

W dniach 02.10-03.20.2023, w mieście Pafos (Cypr) odbyło się 4 spotkanie partnerów w ramach projektu Social Blend (E+). Dzięki podjętym wysiłkom całego konsorcjum projektowego, w najbliższym czasie odbędą się wydarzenia upowszechniające dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej w każdym z krajów partnerskich.

Wydarzenia te przybiorą formę warsztatów opartych o ideę edukacji mieszanej (blended learning), w których będzie można zapoznać się z materiałami edukacyjnymi stworzonymi przez partnerów projektu. Ukoronowaniem tychże prac projektowych będzie natomiast konferencja dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, która odbędzie się na naszym uniwersytecie w dniu 25.04.2025 . Już teraz serdecznie zapraszamy do wzięcia w niej udziału!

---

Just over a week ago, the 4th Transnational Project Meeting of the Social Blend Project Partners took place in Paphos, Cyprus. Thanks to the collective efforts of the project consortium, several dissemination events will soon come about in each of the partner countries. These events will consist of blended workshops, during which participants will have the opportunity to become familiar with our teaching materials designed to support the development of transversal skills in blended learning. The final event will be held in Poland on 25.04.2025 at our University. You are cordially invited, and we look forward to seeing you there!