Planszówki i język angielski

Data: 23.10.2023 Kategoria: Koła naukowe Wydarzenia
WOW! Zaproszenie na popołudnie z planszówkami
Koło Naukowe WOW! zaprasza wszystkich studentów na popołudnie z grami planszowymi i językiem angielskim
Data: 25.10.2023
Miejsce wydarzenia: B106
Godzina: 16:00 - 18:30

Z przyjemnością pragniemy ogłosić, że Koło Naukowe WOW! zaplanowało cykl spotkań, które odbędą się w języku angielskim przy grach planszowych. Szczegóły dotyczące tych wydarzeń prezentują się następująco:

Data: 25 października, 15 listopada, 6 grudnia
Godzina rozpoczęcia: 16:00

W trakcie tych spotkań będziemy mieli okazję rozmawiać w języku angielskim, biorąc udział w grach planszowych i karcianych. Ponadto rozważamy możliwość zorganizowania gier fabularnych typu Dungeons & Dragons lub Warhammer Fantasy Roleplay, ale ostateczna decyzja w tej kwestii zależy od zainteresowania uczestników.

O godzinie 17:00 przewidziana jest przerwa na degustację angielskiej herbaty, co stworzy okazję do nieformalnej wymiany myśli i wrażeń.

Zaplanowaliśmy zakończenie spotkania około godziny 18:30.

Serdecznie zapraszamy w imieniu opiekuna Koła Naukowego WOW! mgra Sebastiana Dunata i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do nas na tych wydarzeniach i wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze, doskonaląc swoje umiejętności językowe oraz rozwijając pasję do gier planszowych.