Immatrykulacja studentów I-go roku studiów stacjonarnych

Data: 30.09.2023 Kategoria: Komunikaty Studia Wydarzenia
Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów I-go roku studiów dziennych w Instytucie Neofilologii UBB na uroczystą immatrykulację
Data: 02.10.2023
Miejsce wydarzenia: Uniwersytet Bielsko-Bialski, aula (I piętro, Auditorium Maximum) L-128
Godzina: 08:30 - 13:00

W dniu 2 października 2023 r. (poniedziałek) o godz. 8.30 sala L-128 - aula Auditorium Maximum (I piętro) odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz immatrykulacja studentów Wydziału Humanistyczno-Społecznego (złożenie ślubowania, wręczenie legitymacji studenckich, a także podpisanie oświadczeń dla studentów przyjętych na studia stacjonarne w wyniku postępowania rekrutacyjnego, szkolenie biblioteczne, spotkanie z samorządem studenckim oraz AZS):

Po immatrykulacji przewidziane są spotkania z opiekunami poszczególnych kierunków i specjalności, które będą również okazją by   bliżej poznać uniwersytet – dowiedzieć się jak funkcjonuje i gdzie można załatwić najważniejsze sprawy, jakie możliwości i formy pomocy oferuje oraz zadać pytania opiekunom roku. Przygotujcie telefony i/lub notatniki, bo te informacje z pewnością pomogą Wam lepiej rozpocząć studia.

Po spotkaniach odbędą się zajęcia dydaktyczne wg. planu dostępnego na stronie Uczelni

Kandydaci przyjęci w ramach ostatniej tury rekrutacji są również zaproszeni na spotkanie, ale dokumenty otrzymają w terminie późniejszym w dziekanacie Wydziału.